Listed today
Naniwa Ward, Osaka, Osaka Prefecture 551-0002, Japan
¥74,000 / month
- Student visa OK✅ - Overseas application OK✅ - 2 people OK✅
Property type
apartment
Rooms
1
Size
21 m²
Price
¥74,000
Price per m²
¥3524
The listing is located at Naniwa Ward, Osaka, Osaka Prefecture 551-0002, Japan
Loading map