Listed today
Mizuho Bank, Edo-dori Avenue, Nihonbashi bakurocho, Chuo, Tokyo 103-0002, Japan
¥96,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
22 m²
Price
¥96,000
Price per m²
¥4364
The listing is located at Mizuho Bank, Edo-dori Avenue, Nihonbashi bakurocho, Chuo, Tokyo 103-0002, Japan
Loading map