Listed today
Shimoyadacho 3-chome, Kameoka, Kyoto Prefecture 621-0866, Japan
¥65,550 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
20 m²
Price
¥65,550
Price per m²
¥3278
The listing is located at Shimoyadacho 3-chome, Kameoka, Kyoto Prefecture 621-0866, Japan
Loading map