Listed today
Yamatacho, Sakado, Saitama Prefecture 350-0223, Japan
¥49,074 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
26 m²
Price
¥49,074
Price per m²
¥1887
The listing is located at Yamatacho, Sakado, Saitama Prefecture 350-0223, Japan
Loading map