Listed today
Kamiseido, Chatan, Okinawa Prefecture 904-0035, Japan
¥60,574 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
23 m²
Price
¥60,574
Price per m²
¥2634
The listing is located at Kamiseido, Chatan, Okinawa Prefecture 904-0035, Japan
Loading map