Listed yesterday
Nakamura Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 453-0064, Japan
¥47,500 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
19 m²
Price
¥47,500
Price per m²
¥2500
The listing is located at Nakamura Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 453-0064, Japan
Loading map