Listed today
Tomigusuku, Tomigusuku, Okinawa Prefecture 901-0292, Japan
¥59,050 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
20 m²
Price
¥59,050
Price per m²
¥2953
The listing is located at Tomigusuku, Tomigusuku, Okinawa Prefecture 901-0292, Japan
Loading map