Listed today
Hirano Moriguchi Line, Asahi Ward, Osaka, Osaka Prefecture 535-0021, Japan
¥55,500 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
20 m²
Price
¥55,500
Price per m²
¥2775
The listing is located at Hirano Moriguchi Line, Asahi Ward, Osaka, Osaka Prefecture 535-0021, Japan
Loading map