Listed today
Aburanokoji street, Kamigyō Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 602-8058, Japan
¥63,074 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
19 m²
Price
¥63,074
Price per m²
¥3320
The listing is located at Aburanokoji street, Kamigyō Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 602-8058, Japan
Loading map