Listed today
Higashisumiyoshi Ward, Osaka, Osaka Prefecture 546-0022, Japan
¥61,050 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
31 m²
Price
¥61,050
Price per m²
¥1969
The listing is located at Higashisumiyoshi Ward, Osaka, Osaka Prefecture 546-0022, Japan
Loading map