Listed today
千原井深町第1号線, Nakamura Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 451-0051, Japan
¥56,500 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
20 m²
Price
¥56,500
Price per m²
¥2825
The listing is located at 千原井深町第1号線, Nakamura Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 451-0051, Japan
Loading map