Listed today
六条通, Shimogyo Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 600-8304, Japan
¥100,550 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
19 m²
Price
¥100,550
Price per m²
¥5292
The listing is located at 六条通, Shimogyo Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 600-8304, Japan
Loading map