Listed today
Amagawashinmachi, Takatsuki, Osaka Prefecture 569-0025, Japan
¥57,550 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
23 m²
Price
¥57,550
Price per m²
¥2502
The listing is located at Amagawashinmachi, Takatsuki, Osaka Prefecture 569-0025, Japan
Loading map