Listed today
大阪信用金庫, Shirokitakoendori, Kita Ward, Osaka, Osaka Prefecture 531-0072, Japan
¥74,160 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
18 m²
Price
¥74,160
Price per m²
¥4120
The listing is located at 大阪信用金庫, Shirokitakoendori, Kita Ward, Osaka, Osaka Prefecture 531-0072, Japan
Loading map