Listed yesterday
Midorimachi 3-chome, Uruma, Okinawa Prefecture 904-2292, Japan
¥64,500 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
23 m²
Price
¥64,500
Price per m²
¥2804
The listing is located at Midorimachi 3-chome, Uruma, Okinawa Prefecture 904-2292, Japan
Loading map