Listed today
shimogasa-ochinoi line, Kusatsu, Kusatsu, Shiga Prefecture 525-0037, Japan
¥75,074 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
20 m²
Price
¥75,074
Price per m²
¥3754
The listing is located at shimogasa-ochinoi line, Kusatsu, Kusatsu, Shiga Prefecture 525-0037, Japan
Loading map