Listed today
Kakazu 3-chome, Ginowan, Okinawa Prefecture 901-2203, Japan
¥64,375 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
31 m²
Price
¥64,375
Price per m²
¥2077
The listing is located at Kakazu 3-chome, Ginowan, Okinawa Prefecture 901-2203, Japan
Loading map