Mizuho Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 467-0806, Japan
¥54,500 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
23 m²
Price
¥54,500
Price per m²
¥2370
The listing is located at Mizuho Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 467-0806, Japan
Loading map