Listed today
Nishiyama 2-chome, Nagasaki, Nagasaki Prefecture 850-8685, Japan
¥45,074 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
19 m²
Price
¥45,074
Price per m²
¥2372
The listing is located at Nishiyama 2-chome, Nagasaki, Nagasaki Prefecture 850-8685, Japan
Loading map