Listed today
Oi, Shinagawa, Tokyo 140-0014, Japan
¥102,000 / month
Unoccupied
Unoccupied
Property type
apartment
Rooms
1
Size
21 m²
Price
¥102,000
Price per m²
¥4857
The listing is located at Oi, Shinagawa, Tokyo 140-0014, Japan
Loading map