Kudan minami, Chiyoda, Tokyo 102-0000, Japan
¥131,300 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
23 m²
Price
¥131,300
Price per m²
¥5709
The listing is located at Kudan minami, Chiyoda, Tokyo 102-0000, Japan
Loading map