Star, Funabashi Matsudo Line, Honcho 7-chome, Funabashi, Chiba Prefecture 273-0005, Japan
¥70,074 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
20 m²
Price
¥70,074
Price per m²
¥3504
The listing is located at Star, Funabashi Matsudo Line, Honcho 7-chome, Funabashi, Chiba Prefecture 273-0005, Japan
Loading map