Listed today
Chuo Ward, Kobe, Hyogo Prefecture 650-0016, Japan
¥82,200 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
25 m²
Price
¥82,200
Price per m²
¥3288
The listing is located at Chuo Ward, Kobe, Hyogo Prefecture 650-0016, Japan
Loading map