Listed today
Saijocho-Taguchi, Higashi Hiroshima, Hiroshima Prefecture 739-0046, Japan
¥50,574 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
20 m²
Price
¥50,574
Price per m²
¥2529
The listing is located at Saijocho-Taguchi, Higashi Hiroshima, Hiroshima Prefecture 739-0046, Japan
Loading map