Listed today
新井三丁目, Ichikawa, Chiba Prefecture 272-0143, Japan
¥169,430 / month
Please note that all rooms available at our company are non-smoking rooms.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
21 m²
Price
¥169,430
Price per m²
¥8068
The listing is located at 新井三丁目, Ichikawa, Chiba Prefecture 272-0143, Japan
Loading map