Listed today
Baskin-Robbins, National Highway Route 19, 大和通二丁目, Kasugai, Aichi Prefecture 486-8799, Japan
¥42,050 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
23 m²
Price
¥42,050
Price per m²
¥1828
The listing is located at Baskin-Robbins, National Highway Route 19, 大和通二丁目, Kasugai, Aichi Prefecture 486-8799, Japan
Loading map