Listed today
National Highway Route 2, Nada Ward, Kobe, Hyogo Prefecture 657-0031, Japan
¥82,660 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
19 m²
Price
¥82,660
Price per m²
¥4351
The listing is located at National Highway Route 2, Nada Ward, Kobe, Hyogo Prefecture 657-0031, Japan
Loading map