Listed today
十八番通り, Futenma 1-chome, Ginowan, Okinawa Prefecture 901-2203, Japan
¥56,050 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
21 m²
Price
¥56,050
Price per m²
¥2669
The listing is located at 十八番通り, Futenma 1-chome, Ginowan, Okinawa Prefecture 901-2203, Japan
Loading map