Listed today
小仲台坂通り, Inage Ward, Chiba, Chiba Prefecture 263-0043, Japan
¥54,040 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
22 m²
Price
¥54,040
Price per m²
¥2456
The listing is located at 小仲台坂通り, Inage Ward, Chiba, Chiba Prefecture 263-0043, Japan
Loading map