Listed today
61府中阪本線, Kuwabaracho, Izumi, Osaka Prefecture 594-0065, Japan
¥54,550 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
24 m²
Price
¥54,550
Price per m²
¥2273
The listing is located at 61府中阪本線, Kuwabaracho, Izumi, Osaka Prefecture 594-0065, Japan
Loading map