Listed today
井土巻二丁目, Tsubame, Niigata Prefecture 959-1232, Japan
¥42,540 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
23 m²
Price
¥42,540
Price per m²
¥1850
The listing is located at 井土巻二丁目, Tsubame, Niigata Prefecture 959-1232, Japan
Loading map