Listed yesterday
Rico, National Route 43, Nishiyodogawa Ward, Osaka, Osaka Prefecture 555-0034, Japan
¥84,574 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
25 m²
Price
¥84,574
Price per m²
¥3383
The listing is located at Rico, National Route 43, Nishiyodogawa Ward, Osaka, Osaka Prefecture 555-0034, Japan
Loading map