Listed yesterday
和泉町, Higashimatsuyama, Saitama Prefecture 355-0017, Japan
¥53,550 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
23 m²
Price
¥53,550
Price per m²
¥2328
The listing is located at 和泉町, Higashimatsuyama, Saitama Prefecture 355-0017, Japan
Loading map