Listed today
North Ward, Okayama, Okayama Prefecture 700-0803, Japan
¥41,574 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
23 m²
Price
¥41,574
Price per m²
¥1808
The listing is located at North Ward, Okayama, Okayama Prefecture 700-0803, Japan
Loading map