Listed today
岩井葛町線, Naka Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 460-0017, Japan
¥67,500 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
21 m²
Price
¥67,500
Price per m²
¥3214
The listing is located at 岩井葛町線, Naka Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 460-0017, Japan
Loading map