Listed today
翠生会松本病院, Old Sanin road, Hazemiyamachi 1-chome, Fukuchiyama, Kyoto Prefecture 620-0856, Japan
¥75,550 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
22 m²
Price
¥75,550
Price per m²
¥3434
The listing is located at 翠生会松本病院, Old Sanin road, Hazemiyamachi 1-chome, Fukuchiyama, Kyoto Prefecture 620-0856, Japan
Loading map