Listed today
Nakayama Onaga Line, Higashi Ward, Hiroshima, Hiroshima Prefecture 732-0054, Japan
¥62,050 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
19 m²
Price
¥62,050
Price per m²
¥3266
The listing is located at Nakayama Onaga Line, Higashi Ward, Hiroshima, Hiroshima Prefecture 732-0054, Japan
Loading map