Listed today
わかほ幼稚園, Besshonuma-dori, Sakura Ward, Saitama, Saitama Prefecture 338-0832, Japan
¥63,540 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
20 m²
Price
¥63,540
Price per m²
¥3177
The listing is located at わかほ幼稚園, Besshonuma-dori, Sakura Ward, Saitama, Saitama Prefecture 338-0832, Japan
Loading map