Listed today
Hosai 2-chome, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 920-8799, Japan
¥65,574 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
19 m²
Price
¥65,574
Price per m²
¥3451
The listing is located at Hosai 2-chome, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 920-8799, Japan
Loading map