Listed today
Shirahaecho, Sasebo, Nagasaki Prefecture 857-0864, Japan
¥58,550 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
29 m²
Price
¥58,550
Price per m²
¥2019
The listing is located at Shirahaecho, Sasebo, Nagasaki Prefecture 857-0864, Japan
Loading map