Listed today
Hakata Ward, Fukuoka, Fukuoka Prefecture 812-0043, Japan
¥76,074 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
26 m²
Price
¥76,074
Price per m²
¥2926
The listing is located at Hakata Ward, Fukuoka, Fukuoka Prefecture 812-0043, Japan
Loading map