Listed today
Kita Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 603-8817, Japan
¥58,550 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
20 m²
Price
¥58,550
Price per m²
¥2928
The listing is located at Kita Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 603-8817, Japan
Loading map