Listed today
Chuo 4-chome, Warabi, Saitama Prefecture 335-0001, Japan
¥70,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
18 m²
Price
¥70,000
Price per m²
¥3889
The listing is located at Chuo 4-chome, Warabi, Saitama Prefecture 335-0001, Japan
Loading map