Listed today
Asaminami Ward, Hiroshima, Hiroshima Prefecture 739-0154, Japan
¥41,040 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
23 m²
Price
¥41,040
Price per m²
¥1784
The listing is located at Asaminami Ward, Hiroshima, Hiroshima Prefecture 739-0154, Japan
Loading map