Listed today
Funabashi Matsudo Line, 海神二丁目, Funabashi, Chiba Prefecture 273-8501, Japan
¥66,050 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
19 m²
Price
¥66,050
Price per m²
¥3476
The listing is located at Funabashi Matsudo Line, 海神二丁目, Funabashi, Chiba Prefecture 273-8501, Japan
Loading map