Listed today
亀崎町八丁目, Handa, Aichi Prefecture 475-0082, Japan
¥47,540 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
31 m²
Price
¥47,540
Price per m²
¥1534
The listing is located at 亀崎町八丁目, Handa, Aichi Prefecture 475-0082, Japan
Loading map