Listed today
Kiso-kaidou, Kita Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 462-0837, Japan
¥49,574 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
19 m²
Price
¥49,574
Price per m²
¥2609
The listing is located at Kiso-kaidou, Kita Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 462-0837, Japan
Loading map