Listed today
小禄南小学校入口, Prefectural Highway 7 Bypass, Oroku 3-chome, Naha, Okinawa Prefecture 900-8585, Japan
¥60,050 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
23 m²
Price
¥60,050
Price per m²
¥2611
The listing is located at 小禄南小学校入口, Prefectural Highway 7 Bypass, Oroku 3-chome, Naha, Okinawa Prefecture 900-8585, Japan
Loading map