Listed today
Saitama Resona Bank, Konosu Station Line, 本町四丁目, Konosu, Saitama Prefecture 365-0038, Japan
¥50,074 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
19 m²
Price
¥50,074
Price per m²
¥2635
The listing is located at Saitama Resona Bank, Konosu Station Line, 本町四丁目, Konosu, Saitama Prefecture 365-0038, Japan
Loading map