Listed today
湖山南7号線, Koyamacho-minami 5-chome, Tottori, Tottori Prefecture 680-0945, Japan
¥47,574 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
20 m²
Price
¥47,574
Price per m²
¥2379
The listing is located at 湖山南7号線, Koyamacho-minami 5-chome, Tottori, Tottori Prefecture 680-0945, Japan
Loading map